הסיפור של מרווין

אלפי בתים בישראל כבר מכירים את מרווין. מרווין ישראל, חברה ותיקה ומובילה, מייבאת ומשווקת מוצרי הצללה, חלונות ודלתות שמקורם ביצרנים הטובים ביותר בארצות הברית ובאירופה. מרווין ישראל הביאה לארץ את המוצרים האיכותיים של MARVIN WINDOWS AND DOORS, חברה אמריקאית מצטיינת בתחומה, והחל משנת 1992 מרווין ישראל היא הנציגה הבלעדית שלה בארץ. קטלוג המוצרים המגוון שלנו כולל: תריסי עץ ותריסי אלומיניום, חלונות ודלתות עץ אלומיניום, חלונות ודלתות מעץ מלא, צלונים פנימיים וחיצוניים, חלונות ירוקים ידידותיים לסביבה ועוד.
אנו מזמינים אתכם לעיין בתיק העבודות העשיר שלנו, הכולל פרויקטים מהבתים היוקרתיים ביותר במדינת ישראל. במשך השנים צברנו מוניטין יוצא מן הכלל של אמינות ושירות, ואף השלמנו פרויקטים ברחבי העולם, באתרים באסיה, באפריקה ובמזרח התיכון. תוכלו גם להתרשם מאולם התצוגה הרחב שלנו, הנמצא במיקום נוח, באזור התעשייה בכפר סבא, לא רחוק מכביש 5 ומכביש חוצה ישראל. בפגישת ייעוץ מקצועית, נשמח להציג לכם את מבחר המוצרים שלנו.

מרווין ישראל – פועלים יחד

העיקרון המנחה את מרווין ישראל הוא הקפדה על איכות מעולה ועל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לשם כך אנו מגייסים את העובדים הטובים ביותר.
אנו פועלים מתוך הבנה כי עובדים איכותיים המרוצים בעבודתם, יספקו גם שירות מצוין. לכן אנו מאתרים את העובדים המצטיינים בתחומם, עושים כל שביכולתנו לצרף אותם לשורותינו, ומתגמלים אותם בהתאם. עובדים אלו משתלבים היטב בחברה ומלווים את לקוחותיה שנים ארוכות.
בחברתנו ערים לכך שההון האנושי חשוב לא פחות ממוצר איכותי. רמת הניהול הגבוהה והאווירה הטובה השוררת בחברה הן הסיבות לכך שהרבה מהעובדים המועסקים במרווין ישראל נשארים בחברה גם עד גיל פרישה.
מרווין ישראל פועלת בארץ כבר 25 שנה. 25 שנים שבמסגרתן אנו מעניקים שירות מקצועי ואמין, וכמובן – מוצרים באיכות הטובה ביותר. בזכות העובדים שלנו הפכנו לחברה המובילה בתחומה בארץ, ועל כן – אנו גאים בהם. בעזרתם של עובדי מרווין ישראל התקנו חלונות באלפי בתים בארץ, הישג שחברות פרטיות מעטות בארץ יוכלו להתגאות בו.

מרווין ישראל מספקת שירות מצוין ללקוחות ובית שני לעובדים שלה.

מפיצי החברה בארץ

מכיוון שחברת מרווין היא מהמצליחות בתחומה, הביקוש למוצרים גדול מאוד. לשם כך הקמנו מערך שירות מתקדם שנועד לתת טיפול אישי ואיכותי לכל לקוח. יצרנו רשת של מפיצים הפועלים בהתאם לאזור הגאוגרפי.
כל מפיץ מספק שירות ללקוחות המתגוררים באזור שלו, וכך ניתן להבטיח כי כל לקוח יזכה לשירות יעיל ומהיר לפני ההתקנה ולאחריה.

כדי לקבל פרטים נוספים על מפיצים, ניתן לפנות אלינו:
טלפון במשרד: 09-7669982
דוא״ל: info@marvin.co.il

רשימת מפיצים

משרד ראשי ואולם תצוגה בכפר סבא
נגב צפון
נגב דרום
ערבה ואילת
ירושלים רבתי
צפון ראשי ואולם תצוגה צפון
רמת הגולן